اجاره سند برای رفع ممنوع الخروجی✔️ سریع ترین زمان

اجاره سند برای ممنوع الخروجی  برای کسانی که در اداره ثبت ممنوع الخروج میشوند از مبلغ دو میلیارد تا سیصد میلیارد موجود می باشد.

شرایط ممنوع الخروجی

در زیر مهمترین شرایط ممنوع الخروجی را حتما مطالعه کنید:

بعضا افراد بدون اطلاع قبلی ممنوع الخروج ثبتی یا مالیاتی می شوند که با تهیه بلیط قصد خارج شدن از کشور را دارند،که بعضی از این ممنوع الخروجی ها مربوط به مهریه یا چک می باشد.که این افراد در اداره ثبت اسناد و املاک حوزه مربوطه ممنوع الخروج می شوند.

در این مواقع فرد می تواند با اجاره سند و تودیع وثیقه برای یکبار به مدت شش ماه از کشور خارج شود.

هستند افرادی که بیزینس خاصی در خارج از کشور دارند و حداقل برای یکبار نیاز دارند که به خارج از کشور سفر کنند.تا کارهای خود را رفع و رجوع نمایند و حتی مشکل بدهی خود را حل نمایند.

این گونه افراد  می توانند با اجاره سند برای ممنوع الخروجی از این امکان بهره مند گردند.

گروه مشاوره پیشگامان ایران برای این افراد اگر تضامین لازم را داشته باشد میتوانند سند را اجاره نمایند.

سند اجاره ای برای ممنوع الخروجی از مبلغ دو میلیارد تا سیصد میلیارد موجود می باشد.

مشاوره رایگان جهت اجاره سند ممنوع الخروجی با کارشناسان با تجربه

مراحل انجام سند برای ممنوع الخروجی از گروه پیشگامان ایران

گروه مشاوره پیشگامان ایران این توانایی را دارد که در اسرع وقت نسبت به رفع ممنوع الخروجی این افراد اقدام نماید.

  • این افراد با مراجعه به دفتر ما نسبت به تنظیم قراداد باید مراجعه نمایند.
  • با توافقی کتبی و معرفی کردن ضمانت های معتبر به مدیریت گروه و در صورت اینکه ما از ضمانت های شما مطمئن شویم.که برای اسناد ما در مدت مذکور و فرد مورد نظر مشکلی پیش نیاید اقدام به تنظیم قرارداد نموده.
  • سپس در اولین فرصت ممکن که اصولا فردا تنظیم قراداد می باشد سند را به اجرای اداره ثبت معرفی نموده.تا به اداره اجرای شهری که سند را معرفی نمودیم ارجاع شده و مراحل کارشناسی و بازداشت سند انجام شود.
  • کارشناسی آماده برای سند برای ممنوع الخروجی را ما از قبل برای اینکه از نظر کارشناسی خیالمان راحت باشد گرفته ایم.لذا باید دوباره نسبت به پرونده شما ملک و وثیقه مورد نظر کارشناسی شود.

دقت داشته باشید که پس از کارشناسی و قبل از بازداشت سند توسط ادره ثبت باید ضمانت های خود را تحویل دهید.تا مراحل بازداشت و تودیع سند به صورت قانونی و از طریق اداره ثبت انجام شود.

مشاوره رایگان جهت اجاره سند ممنوع الخروجی با کارشناسان با تجربه

نکات مهم ممنوع الخروجی( ماده، لایحه)

طبق ماده ۱۸۸ و۲۴۷ بازپرس می تواند دستور به ممنوع الخروجی متهم بدهد که در این موارد نمی شود برای فرد مورد نظر برای خروج از کشور وثیقه گذاشت.

 در چه شرایطی یک فرد ممنوع الخروج می شود

در شرایطی که فرد بدهی مالیاتی یا مهریه داشته باشد بعضا به دستور قاضی یا بازپرس بنابر جرم ارتکابی و شرایط پرونده فرد ممنوع الخروج می شود.

ممنوع الخروجی بابت مهریه

با توجه به قانون جدید زوجه می تواند برای طلب مهریه خود به اداره ثبت مراجعه کرده و توقیف کل اموا شخص را بگیرد و در صورت عدم کفاف تا مشخص شدن وضعیت دارایی ها شخص مورد نظر را ممنوع الخروج نماید که به ممنوع الخروجی بابت مهریه مشهور است.

راه های رفع ممنوع الخروجی

  • تعیین و تکلیف پرونده که منجر به مختومه شدن پرونده شود.
  • سپردن وثیقه برای کسانی که بدهی دارند برای یکبار و خروج شش ماهه از کشور.

 سریع ترین و ساده ترین روش رفع ممنوع الخروجی

تودیع وثیقه برای کسانی است که طبق قانون اجازه داده شده که برای مدت شش ماه و یکبار از کشور خارج شوند یا اینکه بدهی خود را نقدا تسویه نمایند.

اجاره سند برای ممنوع الخروجی برای کسانی که کار ضروری یا بیزینس دارند مقرون به صرفه می باشد.

مشاوره رایگان جهت اجاره سند ممنوع الخروجی با کارشناسان با تجربه

مشکلات مهم به هنگام ممنوع الخروجی 

بعضا برخی افراد از ممنوع الخروج بودن خود اطلاعی ندارند و با تهیه بلیط عازم فرودگاه می شوند، در آنجا هنگام خروج از کشور متوجه موضوع می شوند، مرزهای هوایی،زمینی،دریایی کشور عزیزمان از خروج افراد به خارج از کشور جلوگیری می نمایند.

افراد می توانند با مراجعه به سایت اداره ثبت اسناد و املاک کشور قبل از تهیه بلیط متوجه این امر شوند.باید توجه داشته باشید که در این سایت فقط به شرایط افرادی که از طریق اداره ثبت ممنوع الخروج شده اند پاسخ داده می شود.

شخص می تواند با سپردن وثیقه یا سند برای ممنوع الخروجی کافی نسبت به رفع این موضوع اقدام نماید.

کسانیکه اسناد معتبر ندارند ما می توانیم با گرفتن ضمانت های معتبر سند را به مدت یکسال به آنها اجاره دهیم.ضمنا فرد باید برای اجاره سند ممنوع الخروجی یا استفاده از وثیقه اجاره ای به مدت یکسال اجرت المثل پرداخت نماید.

و افرادی که توسط بازپرس یا قاضی و یا اینکه از طریق اجرای احام دادگاه یا دادسرا ممنوع الخروج باشد در این سایت نمایش داده نمی شوند.

طبق قانون و با استناد به ماده ۱۳۳ق.آ.د.ک دادگاه می تواند:

به دلایل مختلف و با توجه به میزان و اهمیت دلیل قرار عدم خروج فرد را صادر نموده و هر شش ماه یک بار نیز می تواند آن را تمدید نماید.

موضوع بالا شامل موارد اجرا اداره ثبت اسناد و املاک کشور نمی شود.در صورتی که افراد توسط اداره ثبت ممنوع الخروج باشند باید به آدرس ادارات ثبت محل مراجعه نموده تا پیگیر موضوع خود شوند.

مشاوره رایگان جهت اجاره سند ممنوع الخروجی با کارشناسان با تجربه

قانونی بودن شرط مهم اجاره سند ممنوع الخروجی

در صورتی که این قرار را بازپرس صادر نماید شش ماه و اگر تمدید ننماید خود به خود منتفی می شود.

مدت اعتبار قرار ممنوع الخروجی چقدر است؟

در شرایطی که فرد بدهی مالیاتی یا مهریه داشته باشد بعضا به دستور قاضی یا بازپرس بنابر جرم ارتکابی و شرایط پرونده فرد ممنوع الخروج می شود.

ممنوع الخروجی بدهی بانکی

این افراد نیز که بدهی بانکی دارند نیز ممنوع الخروج می شوند و در صورتی که بدهی سنگین داشته باشند از اجاره سند به این افراد معذور می باشیم.

اجاره وثیقه برای ممنوع الخروجی

در مواردی که قانون اجازه تودیع وثیقه برای ممنوع الخروجی را بدهد شما می توانید با مراجعه به گروه پیشگامان ایران اجاره وثیقه را انجام دهید.

ممنوع الخروجی مالیاتی

اداره مالیات برای افرادی که بدهی مالیاتی دارند نیز ممنوع الخروجی فرد مورد نظر را از طرق مراجع زیربط پیگیری کرده و افراد را ممنوع الخروج می نمایند.

مشاوره رایگان جهت اجاره سند ممنوع الخروجی با کارشناسان با تجربه