درباره گروه مشاروه پیشگامان ایران

خداوند متعال می‌فرماید: «و قال ربکم ادعونی استجب لکم»؛ «و پروردگارتان فرمود: مرا بخوانید تا شما را اجابت کنم. »

گروه مشاوره پیشگامان ایران با مشاورانی دلسوز، خبره و با سابقه و فعال در امر اجاره سند با ۱۲ سال سابقه ی مستمر،مداوم و مستند در خدمت شما عزیزان و سروران گرامی می باشد.

از این رو ما همواره در تلاش بوده ایم که سریعترین و قانونی ترین راه برای به ثمر رسیدن نتیجه سند اجاره ای  را برای شما در نظر بگیریم.

همچنین ما توانسته ایم در طول این ۱۲ سال با آزادی بالای یکصد زندانی هر ساله پیشگام در این امر مهم باشیم.

  • در ابتدا شما باید بعد از تماس به یکی از نزدیک ترین دفترهای گروه مشاوره ما مراجعه نمایید.
  • ضمن عقد قرارداد رسمی و خصوصی و توافقات اولیه وکتبی با رضایت طرفین همچنین مشخص کردن ضمانت های اسناد ما به توافق دست یابیم.
  • و بعد از این امر ما نسبت به معرفی اسناد خود اقدام خواهیم نمود.
  • بعد از مرحل تودیع وثیقه و کارشناسی ضمانت اسناد را دریافت می نماییم .
  • تسویه حساب در انتهای کار طبق ماده ۳۳۷ قانون مدنی از باب استیفا از مال غیر با تراضی یکدیگر دریافت می گردد.
  • در اجاره سندهمواره باید توجه داشته باشید که بعضی افراد در کمین نشسته اند تا از آشفتگی و عجله شما سو استفاده بکنند.

شما در صورت بازداشت متهم خود باید همواره در نظر داشته باشید به افرادی که میخواهید کار خود را بسپارید به دفتر کار مراجعه نموده.و رزومه انجام کارهای متوالی طرف را بخواهید و ببینید بعدا در این راستا تصمیم گیری نمایید.

قیمت سند اجاره ای همواره معین و مشخص می باشد و فریب افراد با قیمت پایین تر و واهی را نخورید.تا در دام شیادان و کلاهبرداران نیفتید.بعضا ممکن است متوجه شوید که اسناد این افراد مشکل دار و جعلی بوده که عواقب بدی را برای شما و متهم شما را در پی خواهد داشت.و جرم دیگری را به متهم شما اضافه خواهد شد که باعث می شود پرونده دیگری برای شما تشکیل شود.

این گروه مشاوره تا آخرین لحظه در کنار شما عزیزان و سروران گرامی می باشد.ما متعهدیم که در راستای زندانی شما عزیزان بیست و چهار ساعته و بصورت رایگان به شما مشاوره بدهیم.حتی اگر کار خود را به افراد دیگری سپرده اید ما متعهدیم که همواره مشاوره رایگان به شما بدهیم.

امام سجاد (ع) در دعای ۵۴ صحیفه سجادیه فرموده اند که هر گاه اندوه و گرفتاری دنیا به شما روی آورد این گونه خدا را بخوانید: « یا فارِجَ الهَمِّ وَ کاشِفَ الغَمِّ، یا رَحمنَ الدُّنیا والاخِرَهِ وَ رَحیمَهُما، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و الِ مُحَمّدٍ وَ افرُج هَمّی وَاکشِف غَمّی یا واحِدُ یا اَحَدُ یا صَمَدُ یا مَن لَم یَلِد وَ لَم یوُلَد وَ لَم یَکُن لَهُ کُفُواً اَحَدٌ اِعصِمنی وَ طَهِّرنی وَ اِذهَب بِبَلِیَّتی . آن گاه آیهالکرسی (آیه ۲۵۵ سوره بقره) و سوره فلق و ناس و توحید را بخوانید و بگویید: «ای خدای من، مانند کسی که نیازمندیش به نهایت رسیده و فریادرسی نمی یابد و نیرویش سست شده و نیرودهنده ای نمی شناسد و گناهانش بسیار است و آمرزنده ای سراغ ندارد… جان مرا آن دم بازستان که در ایمان استوار باشم و رشته نیاز مرا از این جهان بگسل و میل و رغبت و نیاز مرا به آنچه در نزد توست قرار ده… خدایا میل و نیاز مرا در درخواست از خودت آن گونه قرار ده که آنچه دوستانت از تو می خواهند من نیز از تو بخواهم و از آنچه میترسند بترسم.…»

ما براین باوریم که در راستای کمک به زندانیان فاقد سند گام برداشته تا مشکلی از گره خانواده های این عزیزان باز نموده تا به آغوش گرم خانواده بازگردند و مشکل خود را در سارع وقت حل نمایند.

این گروه از اجاره سند به جرائم خشن،زورگیری و خفت گیری،سرقت،جرایم سیاسی و همچنین سرقت مسلحانه معذور می باشد.