اجاره وثیقه کرمان [فوری+قیمت مناسب] ✔️ ۰۲۱۲۲۰۶۵۱۰۰

افرادی که سند دارند و قصد کسب درآمد برای خود را دارند می توانند اسناد خود را برای اجاره وثیقه به گروه ما معرفی نمایند و ما نیز در راستای زندانیانی که قرار وثیقه دارند از سند اجاره ای این افراد استفاده لازم را مینماییم.

روند کار به این شکل می باشد که گروه مشاوره پیشگامان ایران این اسناد را برای آزادی زندانیانی که وثیقه لازم را ندارند تحت شرایطی تودیع مینماییم.اجاره وثیقه بصورت یکساله و گرفتن تضامین لازم در راستای آزادی سند در زمان مورد توافق انجام می گیرد.

گروه مشاوره پیشگاان ایران با ۱۲ سال سابقه و رزومه در این موارد در کنار شما عزیزان و سروران گرامی می باشد.

وثیقه اجاره ای در کرمان

وثیقه اجاره ای در کرمان سندی است که توسط شخص ثالثی به عنوان وثیقه برای متهم یا محکوم در دادگاه ارائه می‌شود. این سند معمولاً ملک، خودرو، یا سفته است. شخص ثالث، که به او کارگشا گفته می‌شود، مبلغی را به عنوان اجاره به صاحب سند می‌پردازد. در صورت عدم حضور متهم یا محکوم در دادگاه، وثیقه به نفع دادگاه ضبط می‌شود.

وثیقه اجاره ای کرمان یک راه حل برای افرادی است که سند ملکی یا خودرویی برای ارائه به عنوان وثیقه ندارند. این افراد می‌توانند با پرداخت مبلغی به عنوان اجاره، از سند شخص ثالث استفاده کنند.

مشاوره رایگان جهت وثیقه اجاره ای با کارشناسان با تجربه

٠٣

شروع درخواست جدید

مراحل انجام وثیقه اجاره ای کرمان؟

ارسال درخواست و مشاوره

لطفا از طریق شماره های ۰۹۱۲۱۴۹۹۶۳۲ یا ۰۲۱۲۲۰۶۵۱۰۰ برای مشاوره و اجاره وثیقه و سند تماس حاصل فرمایید.

عقد قرارداد

برای قانونی بودن و اعتماد طرفین حتما عقد قرارداد رسمی انجام خواهد شد

معرفی اسناد و تودیع وثیقه و سند

 

نحوه اجاره وثیقه در کرمان

با مراجعه به دفتر و بستن قرارداد با گروه مشاوره ما روند اجاره وثیقه شروع شده و طی سریعترین زمان ممکن بعد از توافقات لازم سند تودیع می شود و منجر به آزادی عزیز ما خواهد شد.

هزینه و قیمت اجاره وثیقه در کرمان چقدر است؟

هزینه و قیمت اجاره وثیقه در کرمان بستگی به نوع قرار و مقدار قرار صادره متغیر از ۹ الی ۱۵ درصد می باشد که برای اطلاع دقیق با ما تماس بگیرید.

چه مدارک و الزاماتی برای اجاره وثیقه در کرمان لازم است؟

اولین قدم مراجعه یکی از افراد نزدیک و خانواده درجه یک برای بستن قرارداد و دادن وکالت به گروه مشاوره پیشگامان ایران لازم می باشد. بعد از کارشناسی سند و پر شدن قیمت قرار قبل از بازداشت سند تضامین لازم برای آزادی سند برای مدت یکسال دریافت میگردد.سپس مدارک لازم برای اجاره وثیقه گفته می شود.

نوع تضامین بستگی به توافق اولیه که با گروه مشاوره ما انجام میدهید دریافت می گردد.

مدت زمان تودیع وثیقه چقدر است؟

مدت زمان تودیع وثیقه از بیست و چهار ساعت تا هفتاد دو ساعت کاری می باشد.

 آیا برای مرخصی از زندان می توان وثیقه ملکی اجاره نمود؟

بله در صورت داشتن تضامین کافی و مطمئن

مشاوره رایگان جهت اجاره سند ممنوع الخروجی با کارشناسان با تجربه

 برای جرائم مالی و کیفری وثیقه اجاره ای ارائه می شود؟

برای جرائم مالی به جز ماده دو یعنی کسانی که که بدهی قطعی دارند می توانید از اجاره وثیقه استفاده نمایید.ضمنا گروه مشاوره ما از سند اجاره ای برای جرائم مانند سرقت،زورگیری و خفت گیری،جرائم خشن و همچنین جرائمی که به امنیت ملی ما صدمه می زند معذور می باشد.

آیا برای مرخصی از زندان وثیقه تامین می کنیم؟

بله بستگی به شرایط موجود و نوع جرم و تضامین دارد.

 آیا برای اجاره وثیقه می توان هزینه آنرا قسطی پرداخت کرد؟

خیر، بصورت نقدی در انتهای کار دریافت می گردد.

 انواع وثیقه

  • وجه نقد
  • ضمانت نامه بانکی
  • اموال منقول
  • اموال غیر منقول
  • بند خ ماده ۲۱۷ قانون آئین دادرسی کیفری

موارد استفاده از وثیقه

از وثیقه در موارد گوناگون می توان استفاده نمود.مثل بانک یا دادسرا و دادگاه و گرفتن ضمانت از اشخاص یا موسسات مالی و همچنین… ولی ما از سند برای آزادی زندانی استفاده میکنیم و اسناد را فقط برای گذاشتن در دادگاه یا دادسرا اجاره می دهیم.

 وثیقه برای ارائه به دادگاه یا دادسرا

وثیقه را بعد از تفهیم قرار به متهم باید در دادگاه یا دادسرا با دستور مقام محترم قضایی و با شرایط مندرج در قانون تودیع نمود.

مشاوره رایگان جهت وثیقه اجاره ای با کارشناسان با تجربه

 شرایط آزادی وثیقه در کرمان

بعد از اتمام پرونده و در صورت اجرا حکم به هر نحوی که حکم صادر شده باشد با تحویل متهم به مقام محترم قضایی یا دادن بدهی در اجرای احکام وثیقه آزاد می گردد.

در این مورد باید توجه داشت که در بعضی مواقع فرد محکوم به زندان یا رد مال یا هر دو میشود که بعد ازتجویل متهم به اجرای احکام منجر به آزادی سند می شود.

در بعضی مواقع متهم در مراحل دادرسی و در همان دادسرا قرار منع تعقیب می خورد که این امر نیز منجر به آزادی سند می شود.در برخی مواقع نیز متهم در مرحله دادگاه برائت خورده و سند در آن مرحله آزاد می شود.

صدور قرار وثیقه

طبق ماده ۲۱۷ قانون آئین دادرسی کیفری  بازپرس می تواند پس از تفهیم اتهام و تحقیق لازم در صورت وجود دلایل کافی یکی از قرار های تامین مندرج در این ماده را صادر نماید.

این امر برای دسترسی به متهم و حضور به موقع وی و برای جلوگیری از مخفی شدن او و تضمین حقوق بزه دیده برای جبران ضرر و زیان وی انجام می پذیرد که صدور قرار وثیقه اتفاق می افتذ.

 تنظیم قراداد اجاره وثیقه در کرمان

با حضور در دفتر و طبق ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۰۷بین طرفین منعقد و هر طرف قرارداد اجاره وثیقه نسبت به یکدیگر مسئولیتی در توافق را دارند.

نکات مهم در مورد اجاره وثیقه در کرمان 

باید توجه داشته باشید که اسناد را از اشخاص مطمئن و رزومه داراجاره نمایید.در خیلی موارد که ما در این ۱۲ سال سابقه کاری مشاهده نمودیم افراد و خانواده ها با نداشتن اطلاعات و همچنین استرس بی جا و بی مورد به افرادی مراجعه میکنند.که این افراد بلکه مشکلی از این شخص حل نکرده بلکه مشکلی به این افراد نیز اضافه می نمایند.

شگردهای زیادی این افراد برای کلاهبرداری دارند که از جمله می توان به گرفتن نامه نیابت و اخذ وجه جهت کارشناسی یا هر چیز دیگری اشاره نمود و برای برگرداندن نامه که شما باید نیابت را برگردانید تا نامه جدیدی بگیرید درخواست اخذ وجه های نا متعارف می کنند. در برخی موارد نیز افراد از اسناد جعلی استفاده می کنند که شما ندانسته وارد این بازی می شوید و در برخی موارد ممکن است جرمی به جرم متهم خود اضافه نمایید.

پس در نتیجه رزومه افراد را دیده و سپس در این مورد اقدام نمایید.

مشاوره رایگان جهت وثیقه اجاره ای با کارشناسان با تجربه

مدت زمان ضبط وثیقه

هر زمان مقام محترم قضایی برای اجرای حکم متهم را بخواهد و شخص از اینکار امتنا کند.با دوبار اخطار برای ضامن شخص که وثیقه گذاشته و اگر این وثیقه گذار نیز متهم را تحویل ندهد در زمان مشخصی که مقام محترم قضایی مشخص نموده سپس دستور توقیف وثیقه را صادر می نماید.

قیمت وثیقه اجاره ای برای آزادی زندانی در کرمان

برای این امر و گرفتن قیمت دقیق با کارشناسان مجرب و متعهد ما تماس حاصل نمایید.وثیقه بانکی برای دریافت وام و تسهیلات

ما در زمینه بانکی و ضمانت شخصی و همچنین سرمایه آزاد فعالیتی نداریم.

 استفاده از سپرده بلند مدت بعنوان وثیقه در کرمان

از سپرده بلند مدت نمی توان برای وثیقه استفاده نمود و برای این کار یا باید ضنانت نامه بانکی دریافت نمایید یا اینکه پول را نزد بانک ملی به شماره حسابی که دادگاه یا داسرا معرفی می نماید که این شماره برای دادگستری مربوطه می باشد واریز نمایید.

 استفاده از اوراق مشارکت به عنوان وثیقه

بستگی به به نظر محترم مقام محترم قضایی دارد و در ماده ۲۱۷ قانون آیین دادرسی کیفری در این مورد به صورت مستقیم اشاره ننموده و فقط اشاره به اموال منقول یا غیر منقول نموده که می تواند بازپرس محترم اموال منقول قرار دهد و بازداشت نماید که این امر بستگی به نظر شخص محترم قضایی را دارد.

استفاده از چک به عنوان وثیقه

از چک نمی توان به عنوان وثیقه در دادگاه یا دادسرا استفاده نمود.

 استفاده از اسناد وصولی به عنوان وثیقه

اسناد وصولی اگر به این امر به عنوان پول نقد یا فیش که در حساب دادگستری باعنوان ضمانت شخص در دادگاه به حساب دادگستری واریز شود نگاه کنیم بله میتوان از این اسناد استفاده نمود.

استفاده از سفته به عنوان وثیقه

از سفته نیز نمی توان به عنوان وثیقه استفاده کرد.

استفاده از اوراق سهام به عنوان وثیقه

به طور معمول نمی توان استفاده کرد.

 صدور وثیقه برای ارائه به گمرک

بعضا برخی افراد برای اینکه کالای خود را از گمرک آزاد نمایند و مدت زمانی را از گمرک وقت بگیرند تا تسویه حساب با گمرک نمایند از وثیقه استفاده میکنند.کالای خود را آزاد نموده و بفروش می رسانند سپس بدهی خود را با گمرک تسویه می نمایند.

ما در صورتی که ضمانت های لازم را در این مورد و اجاره وثیقه بدهید و ما اطمینان حاصل نماییم که برای اسناد ما مشکلی پیش نمی آید در این مورد نیز همکاری می نماید.

وثیقه گمرکی برای ترخیص کالا

با توجه به شرایطی که در بالا توضیح دادیم خدمات را در اسرع وقت انجام می دهیم.
خدمات اجاره وثیقه برای کل کشور سند اجاره ای برای کلیه شهر ها و استان های سراسر ایران عزیزمان در اسرع وقت امکان پذیر می باشد.

مشاوره رایگان جهت وثیقه اجاره ای با کارشناسان با تجربه

سوالات متداول پیرامون وثیقه اجاره ای

خیر،لازم به ذکر می باشد که فقط قرارداد اجاره وثیقه بصورت یک ساله می باشد و کسانی که با این مضامین از شما وجه دریافت می کنند قصد و نیت خوبی را ندارند.

معمولا از ۲۴ ساعت کاری تا ۷۲ ساعت زمان نیاز می باشد.

وجه در انتهای کار پرداخت میگردد یعنی بعد از بازداشت سند و هزینه کارشناسی و ایاب و ذهاب در ابتدای کار دریافت می گردد.